medyauzmani.com
Yılın en başarılı projesi – Evden Para Kazanma

Yılın en başarılı projesi

Yılın en başarılı projesi

1915 Çanakkale Köprüsü, Uluslararası Karayolu Federasyonu (IRF) tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nin başkenti Washington’da düzenlenen ödül töreninde “Yapım Metodolojisi” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Amerika Birleşik Devletleri – Washington merkezli Uluslararası Yol Federasyonu tarafından 31 Ekim-3 Kasım 2022 tarihleri ​​arasında Washington’da düzenlenen “Yarına Giden Yollar Konferansı” kapsamında “IRF Dünya Yol Başarı Ödülleri” sahiplerine verildi. (IRF), 1948 yılında kurulmuş ve uluslararası karayolu endüstrisi için kapsamlı bir kuruluştur.

1915 Çanakkale Köprüsü, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı adına Müşavir Fathi Turgut, Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Sağlam, KGM Kamu Özel Ortaklığı Bölge Müdürü Sezgin Küçükbeker ve Müteahhit A.Ş. Inc. Yönetim Kurulu Üyesi Reshet Yıldız, birlikte satın aldı. Türkiye’den Limak ve Yapı Merkezi ile Güney Kore’den DL E&C ve SK Ecoplant’ın ortak girişimiyle inşası yürütülen köprü, ortalama 2023 metre uzunluğuyla dünyanın en uzun asma köprüsü olma özelliğini taşıyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın