medyauzmani.com
Yatlar için deneyim merkezi Türkiye – Evden Para Kazanma

Yatlar için deneyim merkezi Türkiye

Yatlar için deneyim merkezi Türkiye

TÜV Austria Marine, dünya çapındaki yatçılara uzman danışmanlık, muayene, test, laboratuvar, eğitim ve sertifikasyon hizmetleri sağlamak için kurulmuştur.

Duego Erdoğan – TÜV Avusturya Grubu’nun Türkiye’de yaptığı yatırımı değerlendiren TÜV Avusturya Denizcilik Genel Müdürü Kan Polat, ICOMIA (Uluslararası Denizcilik Endüstrisi Dernekleri) 2020 raporuna göre sektörün pazar büyüklüğünün 920 milyon dolar olduğunu söyledi; Şu anda yaklaşık 1,5 milyar dolar olarak tahmin edildiğini söyledi. Polat, bu alanda bireysel bir deneyim olduğunu belirterek, büyüyen bir denizcilik ülkesi olan Türkiye ve çevresinde kurumsal bir yapıya ihtiyaç duyulduğunu söyledi. Türkiye’nin TÜV Avusturya için bir yatırım merkezi olarak önemli bir konumda olduğunu belirten Polat, Bodrum’dan başladıkları hizmetlerden edindikleri tecrübenin 3 yıl içinde uluslararası denizlerde de yer alacağını söyledi.

Hazır program

TÜV Avusturya Grubu ve Bodrum Denizcilik ortaklığıyla kurulan şirket, bu fonksiyon için geliştirdiği yazılımla ekipman analiz test sonuçlarını test laboratuvarına gönderecek ve sonuçları rapor halinde sunacak. Bu raporun kapsamı ihtiyaçlar doğrultusunda güncellenecektir. Can Polat, “Burada çıkış noktası Türkiye olacak, ardından ağırlıklı olarak Yunanistan, İtalya ve Hırvatistan’da çalışmayı planlıyoruz. Burada odaklandığımız konu, denetim alanında farklı ülke ve kurumlarda farklılık gösteren standartları belirlemektir.” uluslararası kabul görmüş standart ve kurallar haline getirmektir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın