medyauzmani.com
Toki, Bakırköy ve Beyoğlu’nda kolay ödeme koşullarıyla satılık 45 daire sunuyor – Evden Para Kazanma

Toki, Bakırköy ve Beyoğlu’nda kolay ödeme koşullarıyla satılık 45 daire sunuyor

Bakırköy’de Koru Florya ve Beyoğlu Sütlüce’deki daireler Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından satışa çıkarıldı. Toplam 45 konut için gerçekleştirilecek olan ihale, 25 Ekim Salı günü saat 10.30’da TOKİ İstanbul Hizmet Binası Kongre Salonu Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Bakırköy Koru Florya’da 12, Beyoğlu Sütlüce’de 33 daire 1+1’den başlamakta olup 4+2 seçenekleri arasında yer almaktadır.Bu dairelerden Bakırköy’deki daireler %30 peşinat ve 60 ay, Beyoğlu %50 peşinat ve 120 ay vade ile satışa sunulacak.

Müzayede toplantısına katılacak gerçek veya tüzel kişilerin toplantıdan önce T. Halk Bankası A.Ş.’nin tüm şubelerine katılma garantisini yatırmaları gerekmektedir.

“Florya ve Sütlüce’de toplam 45 daire satışa sunuldu”

Gayrimenkul yatırım danışmanı Cemil Vardar, İstanbul’da daire bulmanın neredeyse imkansız olduğunu vurgulayarak, “Florya ve Sütlüce’de 45 daire satışa çıkarıldı. İstanbul gibi bir yerde daire bulmak neredeyse imkansızken Toki ödeme teklifinde bulundu. 60 ve 120 Ayda.Konumu çok güzel.Mekan E5’in hemen kenarında ve yanında metrobüs var.Portföyümde bulunan tüm yatırımcılara burayı tavsiye edeceğim ve kendim de katılmaya çalışacağım. ”

“Şu anda kesinlikle bir fırsat.”

TOKİ projesi ile bu dönemde daire almanın büyük bir fırsat olduğunu ve değerlendirilmesi gerektiğini belirten Arzu Öz Cam, “Uzun zamandır takip ettiğim bir projeydi. Burası çok güzel. Daire çok güzel. planlar çok iyi düşünülmüş merak ettiğim için gelip izlemek istedim evin büyüklüğünü çok beğendim odaların genişliği çok iyi ve kullanılan malzemeler kaliteli balkonlar iyi havalandırıldığı için ve konumu güzel, kesinlikle planımın sebebi bu. %20-30 peşinatla 60 aya varan vadelerle ödeme kolaylığı.Bu kesinlikle bir fırsat. bunu düşünmeli.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın