medyauzmani.com
TOGG CEO’su Gürcan Karakaş: Oyunun kuralları tamamen değişiyor – son haberler – Evden Para Kazanma

TOGG CEO’su Gürcan Karakaş: Oyunun kuralları tamamen değişiyor – son haberler

Hasan Çetinkaya / Milliyet.com.tr 23. Zirve için Türkiye’nin dört bir yanından gençler Volkswagen Arena’da bir araya geldi. 23. serüvenin ilk adımı olan Zirve 23’te gençler etkili liderlerin hikayelerini dinleme fırsatı buldu.

TOGG CEO’su Gürkan Karakaş, “cesaret” konusuna değinerek şunları söyledi: “Çalışma hayatında cesaret dediğimiz şey bizi hep bir sonraki adıma götürür. Hepimiz korkarız, bu çok insani bir şey. Ama cesaretimiz de var, korkuyu yeneriz.

TOGG 100 yıldır otomobil üreten şirketlere nasıl meydan okuyor? Oyunun kuralları tamamen değişiyor. Ve değişim, cesur oyunculara fırsat verir. 100 yıldır araba yapıyor olmanız bu gerçeği değiştirmiyor.

Cesur bir insanın 4 ortak özelliği vardır.

Şu anda 1200 kişiyiz. Tüm arkadaşlarımızı büyüteçle aradık ve cımbızla çıkardık. Hepsi alanında uzman kişilerdir. Bize gelen cesur bireyleri seçerken nelere dikkat ettik? Geleceğe rehberlik edip edemeyeceğini görmek için her zaman geçmişe bakarız. Cesur bir bireyin 4 ortak özelliği vardır. Öğrenme, duygusal güç, entelektüel yetenek ve kişilerarası iletişim için coşku.

“Söylediklerine bakma”

Cesaretinizi artırmak için esnek olun ve değişimi kabul edin. Ne söylediklerine dikkat etmeyin. harekete geç. 20 saat düşünmek yerine 3 kez deneyin. Büyük resme bak”

Cesur bireyleri tanıttıktan sonra Karakaş, “Cesaret olunca böyle olur” dedi ve TOGG fotoğrafları yayınlandı.

Mateen Kanuiolari: Başarının sırrı sensin

Programla ilgili olarak konuşan Ernst & Young Türkiye Ülke Başkanı Metin Canoğulları, ‘belirsizlik’ konusu kapsamında yaptığı açıklamada, “Size hiçbir şey sunulmaz, her şeyin bir bedeli vardır. Ben değilsem bunu asla unutmayın, O zaman şimdi kim değil, Ne zaman yolunuza elbet çıkacak.Belirsizliği size anlatayım.Doğduğumuz andan ölünceye kadar hayatımızda hep bir belirsizlik olacaktır.Bu şüpheleri yönetmede en önemli şey kendimizdir. -güven.Sevmediğin işi yapma,yapamazsın Sevmediğin işte başarılı olmak Hayatın belirsizlikleri altında kendi kararlarını ver ve kimsenin senin yerine karar vermesine izin verme. Başarının sırrı sensin.” İfadeler kullanın.

Trendyol Grup Başkanı Jaglian Cheetin “duygu” konusuna değindi:Dijitalleşme çağındayız. Türkiye ayak uydurmak zorunda. Avrupa’da birçok ofis açıyoruz. Oradan erkeklerle de tanışıyoruz ama Türk üniversitelerinden mezun olan arkadaşlar farklı. Mühendislerimizi buradan işe almaya başladık. Size iyi şanslar vereceğimizi düşünüyorum. Azim ve sıkı çalışma önemlidir. Türkiye’den hepimizin adını duyduğu şirketler var. Bu şirketler için size ihtiyacımız var. İçindeki turkuazı ara

TOGG CEO'su Gürcan Karakaş: Oyunun kuralları tamamen değişiyor

Zirve, Vakko CEO’su Jacqueline Gunner, Antalyaspor Futbol Direktörü Nuri Şahin, Cisco CEO’su Didim Duru, Genel Müdür Earth Doctors Ozan Mutlu, CNN Uluslararası Diplomasi Editörü Nick Robertson, Elber Ortaille ve Dimit Akpag’ın sözleriyle devam edecek. 12.500 üniversiteden seçilen 2.500 öğrenci, akşam yapılacak MFÖ galasında günün yorgunluğunu atacak.

Aziz Singer, 2021 yılında ilki düzenlenen ve 1.500 gencin katıldığı 23. Zirve’de de bir konuşma yaptı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın