medyauzmani.com
Elon Musk’tan yeni paylaşım! Dogecoin tırmanışları – Evden Para Kazanma

Elon Musk’tan yeni paylaşım! Dogecoin tırmanışları

Elon Musk’tan yeni paylaşım! Dogecoin tırmanışları

Twitter’ı satın almasıyla zirveye çıkan ünlü girişimci Elon Musk, son paylaşımında Dogecoin’de göz kamaştırdı. Musk’ın katılımının ardından Dogecoin hızla yükselmeye başladı.

Dünyayı merakla izleyen milyarder girişimci Elon Musk, sosyal paylaşım platformu Twitter’ı 44 milyar dolara satın aldı. Musk, kendisini Twitter’ın CEO’su ilan ettikten sonra son paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Elon Musk, Dogecoin sembolü bulunan köpeği ve Twitter logosunun kazındığı Cadılar Bayramı sembolü olan Twitter tişörtü ve balkabağı paylaştı.

DOGECOIN tırmanışa geçiyor

Elon Musk’ın katılımının ardından Dogecoin yükselmeye başladı. Yüzde 15’in üzerinde bir primi olan Dogecoin, 0.14679 dolardan işlem görüyor.

Elon Musk Dogecoin tırmanışından yeni yazı

Musk, geçtiğimiz hafta Twitter hesabından “Sevgili Twitter Reklamcıları” başlıklı bir gönderi paylaştı.

Musk, gönderisinde Twitter’ı neden satın aldığı ve reklamlar hakkında ne düşündüğü konusunda çok fazla spekülasyon yapıldığını kaydetti ve çoğunun yanlış olduğunu belirtti.

Yeni Twitter Musk’tan taşınıyor!

Öte yandan Elon Musk, çalışanlarına ilk uyarısını yaptı. Twitter, mavi onayın sahipliğini ödemiş olacak ve üzerinde fazla zaman kaybetmeyecek.

The Verge ve konuya aşina olan kişiler tarafından görülen dahili notlara göre, ek Twitter özelliklerinin kilidini açan aylık 4,99 dolarlık isteğe bağlı bir abonelik olan Twitter Blue’yu, kullanıcıları da doğrulayan daha pahalı bir aboneliğe dönüştürmeyi hedefliyor.

20 dolar gerekli olacak

Twitter şu anda yeni bir Twitter Blue aboneliği için 19,99 $ ücret almayı planlıyor.

Geçerli plana göre, doğrulanmış kullanıcıların kaydolmak veya mavi onay işaretlerini kaybetmek için 90 günleri olacak.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın