medyauzmani.com
6 milyar liralık sanayi sitesi – Evden Para Kazanma

6 milyar liralık sanayi sitesi

6 milyar liralık sanayi sitesi

Halk GYO, Dilovası’ndaki yeni projesi karma sanayi sitesi projesinin satışına başladı. Dilovası Modern Sanayi Sitesi projesinde 350 bağımsız ünite etaplar halinde satışa çıkarken, lansman dönemine özel kampanya ile metrekare birim fiyatlarının 30 bin liradan başladığı belirtildi.

Doigo Ardoan… Proje tanıtım toplantısında konuşan Halk GYO Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Pekin, projenin iştirakleri Halk Yapı Projeleri Geliştirme A.Ş. Pekin tarafından hayata geçirileceğinden söz edilen projenin toplam değerinin 6 milyar liraya ulaşmasının beklendiği belirtildi.

6 milyar liralık sanayi sitesi

Erdal Pekin

Dilovası Modern Sanayi Sitesi projesinin sanayicilerin bölgesel ihtiyaçlarını karşılayacağını ve uluslararası pazara hitap eden işletmelerin ihracat kapasitesini destekleyeceğini kaydeden Pekin, “Gayrimenkul sektöründe hedefimiz insanla ülkemize katkı sağlamaktır. odaklı sürdürülebilir projeler. Dilovası Modern Sanayi Bölgesi 75 m²’den 1500 m²’ye kadar 350 bağımsız birimden oluşmaktadır. Altın Üçgen’in kalbinde sanayi için önemli şehirler olan İstanbul, Kocaeli ve Bursa’nın kalbinde ve 7 organize sanayi bölgesinin yanında yer alan projemiz bölge ve ülke üretimine katkı sağlayacaktır. Ön sipariş süreci 10 gün önce başladı ve 5.000 sipariş aldık. Projemize ilginin çok yüksek olduğunu görüyoruz” dedi.

olgunluk

Ana hissedar Halkbank’ın da proje için vade modeli oluşturduğunu anlatan Erdal Pekin, “Projemizde peşin alımlarda yüzde 20 indirim fırsatı var. Ayrıca 36 aya varan geri ödeme vadeleri de sunuyoruz. Halkbank ise proje bazında 120 aya varan vadelerle uygun vadeler sunuyor” dedi.

Pekin, karma sanayi sitesi olarak birçok sektörün ilgisini çektiğini kaydeden Pekin, çevreye duyarlı bir firma olarak çevreye zararlı atık üreten tesislerin sahaya yerleştirilmeyeceğini söyledi. Pekin, “GYO olarak LEED sertifikasına sahip dört projemiz var, hem çevreye hem de işletmeye aidatı artıracak güneş enerjisi uygulamaları yapıyoruz. Sanitasyon sistemlerimiz olacak ve sürdürülebilir bir proje hazırladık. daha az suya ihtiyaç duyan manzaraları seçerek.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın